top of page

TULEKINDEL METALLUKS

Tulekindlate uste kasutamine on üks hoone tuleohutuse tagamise põhitingimusi.

Need tulekindlad uksed on läbinud katsetused, vastavad Euroopa kvaliteedistandardile EN13501-2 ja neil on sellekohased vastavussertifikaadid. Valmistame tulekindlaid metalluksi ja vaheseinu tulekindluspiiriga EI30, EI45 ja EI60.

Tulekindel metalluks on ühtne tulekindlatest materjalidest koosnev süsteem: tulekindel ukseleht, tulekindel profiil, soojust isoleerivatest materjalidest täidis, tulekahju korral paisuma hakkav, kõiki raami ja uksetiiva vahelisi pragusid täitev ning suitsu levikut takistav tuletõkkevaht, uksemanused (sulgurid, lingid, hinged, paanikalingid), tuleohutusautomaatika, suitsuandurid.

Uksed on pulbervärvitud. Värvi saab valida RAL-kataloogist.

Valmistame nii ühe kui kahe tiivaga tulekindlaid uksi, tulekindlaid vaheseinu, luuke, külgmise ja ülemise klaasframuugiga uksi koos sulguri, paanikalingi ja muude süsteemide paigaldusega.

Terasest tuletõkkeprofiil

Terasprofiilist tuletõkkeuksed ja muud konstruktsioonid tulekindluspiiriga kuni EIW 120

Tulekindlast terasprofiilist välis- ja siseuksed, sissepääsugrupid, laed, vitriinid, vaheseinad ja aknasektsioonid. STALPROFILi tulekindlast profiilist valmistatud konstruktsioonid vastavad tänapäevastele euronormidele ja neil on olemas vajalikud vastavussertifikaadid.

Süsteemi SP 76500 tulekindlate kuumakindlate klaasidega või sandwich-paneelidest täidisega teraskonstruktsioonide tulekindluspiir on kuni EIW 120. Sõltuvalt süsteemist võib tulekindla profiili konstruktsioon olla erinev ja sellel võib olla kaks termopragu, et tagada paremad tugevus- ja tulekindlusnäitajad. Toru seina paksus 2 mm, terase kvaliteet SS 1312.

Tulekindlal profiilil on termopragu, mis lubab seda kasutada kontorite, koolide, korterite, hotellide, haiglate, lennujaamade, spordihoonete ja teiste rahvarikaste hoonete usteks. Süsteemi paindlikkus ja töökindlus tagavad avara valiku kujunduslahendusi ja konstruktsioonide tugevuse.

Alumiiniumist tuletõkkesüsteem

Tuletõkkesüsteem NT 78 EI

Alumiiniumist sise- ja välisuksed, aknad ja kolmekambrilised NT 78 EI süsteemid
Raamide ja uksetiibade alumiiniumprofiilide konstruktsiooniline sügavus on 78 mm. Süsteemis kasutatakse termotihendeid laiusega 35 mm. Kolmekambriline alumiiniumsüsteem ja täiendavad kinnituselemendid võimaldavad valmistada suuremõõtmelisi konstruktsioone.

Tuleohutusklassid: EI15, EI30, EI45 ja EI60

Täidis: klaas ja tulekindlad klaaspaketid vastavad standardite PN-EN 1279-1:2006 ja PN-EN 1279-5:2006 nõuetele

Suitsukindlus: klassid SA ja Sm standardi PN-EN 13501-2:2005 järgi

Võimalused

- ühitatavus teiste süsteemidega
- kaarkonstruktsioonid
- suitsutõkkekonstruktsioonid
- täidis paksusega 8–50 mm

bottom of page