top of page

SEKTSIOONIDEGA GARAAŽIUKSED

 

Sektsioonidega garaažiuksed on kõige populaarsemad garaažiuksed turul.  Nende populaarsuse klientide hulgas tagab kombinatsioon ökonoomsusest, vastupidavusest ja heast väljanägemisest. 40 mm paksused, PU-vahuga kihilised paneelid tagavad täieliku helikindluse ja soojusisolatsiooni.

Laiuse piirangud puuduvad.
Sektsioonidega garaažiuksed saab valmistada kuni 8 m laiused.

 

 

 

 

Usaldusväärsed materjalid.
Ryterna on valinud enda tegevusalaks monoliitsete garaažiuste tootmise,

kasutades selleks pakse ja tugevaid materjale,

et tagada toote vastupidavus ja pikem eluiga.

Unikaalne disain.
Lai valik roostevabast terasest kaunistusi, mis sobivad ka kõige nõudlikumatele klientidele. Roostevabast terasest aknad annavad garaažiuksele moodsa välimuse.

 

 

 

 

Alumax ja okumeenpuit.
Sektsioonidega garaažiukse paneeli kate 2,5 mm alumiiniumlehtedega, mis on värvitud mis tahes RAL-värviga, sealhulgas metallik lõppviimistlus, ja kaunistatud paanidega, mis annab tulemuseks tõelise kunstiteose.
Eriti veekindlat okumeenpuitu kasutatakse laevaehituses. Okumeepuidu kihi painutamisel või jahvatamisel saab luua erinevaid motiive, mustreid ja kaunistusi.

Ühilduv disain.
Täielikult ühilduv külgukse ja garaažiukse disain. Lahendused nii jalg- kui ka garaažiukse näol.

 

 

 

 

ALU raam.
Vahelepaigaldatav alumiiniumraam garaažiuksele – lihtne paigaldada, vastupidav ja moodsa väljanägemisega.

Aknad disainielemendina.
Täisvaatega paneelid saab katta mis tahes RAL-värviga või kuldse tamme lõppviimistlusega. Akrüültopeltklaasidega aknad on olemas läbipaistva, mati, “härmas” või läbipaistmatu lõppviimistlusega.

 

 

 

 

Mugav valik ‒ jalguks.
Jalguksed on väga mugav valik juhul, kui garaažiuksega ruumi kasutatakse hobi- või hoiuruumina. Avamine vasakult või paremalt poolt, laius kuni 1,2 m ja madal lävi võivad muuta teie garaaži hubaseks kohaks.

Sisevaade.
Meie vedrudega garaažiuksed R40 on ideaalne valik nii uutele kui ka renoveeritud majadele. Meie uksed TL on välja töötatud ja katsetatud kõige nõudlikemates tööstustingimustes.

 

 

 

 

Kohandatud siinid.
Turvalised ja usaldusväärsed siinid valmistatakse vastavalt teie garaažile. Tavapäraselt on siinid kaetud tsingiga, kuid need saab katta ka mis tahes pulbervärviga

Mugav kasutada.
RYTERNA garaažiuksi saab avada ja sulgeda nii käsitsi kui ka mehaaniliselt. Meie garaažiuksed ühilduvad enamiku hästituntud tootjate mehhanismidega ning tagavad optimaalse kasutusmugavuse, efektiivsuse ja turvalisuse.

 

 

Rohkelt valikuid.
Saadaval on üle 100 erineva uksepaneeli disaini, pealispinna tekstuuri ja värvi.

1.jpg
2.jpg
2a.jpg
3.jpg
3a.jpg
4.jpg
4a.jpg
5.jpg
5a.jpg
6.jpg
7.jpg
7a.jpg
8.jpg
8a.jpg
9a.jpg
9.jpg
10.jpg
10a.jpg
11.jpg
bottom of page