SEKTSIOONIDEGA GARAAŽIUKSED

 

Sektsioonidega garaažiuksed on kõige populaarsemad garaažiuksed turul.  Nende populaarsuse klientide hulgas tagab kombinatsioon ökonoomsusest, vastupidavusest ja heast väljanägemisest. 40 mm paksused, PU-vahuga kihilised paneelid tagavad täieliku helikindluse ja soojusisolatsiooni.

Laiuse piirangud puuduvad.
Sektsioonidega garaažiuksed saab valmistada kuni 8 m laiused.

 

 

 

 

Usaldusväärsed materjalid.
Ryterna on valinud enda tegevusalaks monoliitsete garaažiuste tootmise,

kasutades selleks pakse ja tugevaid materjale,

et tagada toote vastupidavus ja pikem eluiga.

Unikaalne disain.
Lai valik roostevabast terasest kaunistusi, mis sobivad ka kõige nõudlikumatele klientidele. Roostevabast terasest aknad annavad garaažiuksele moodsa välimuse.

 

 

 

 

Alumax ja okumeenpuit.
Sektsioonidega garaažiukse paneeli kate 2,5 mm alumiiniumlehtedega, mis on värvitud mis tahes RAL-värviga, sealhulgas metallik lõppviimistlus, ja kaunistatud paanidega, mis annab tulemuseks tõelise kunstiteose.
Eriti veekindlat okumeenpuitu kasutatakse laevaehituses. Okumeepuidu kihi painutamisel või jahvatamisel saab luua erinevaid motiive, mustreid ja kaunistusi.

Ühilduv disain.
Täielikult ühilduv külgukse ja garaažiukse disain. Lahendused nii jalg- kui ka garaažiukse näol.

 

 

 

 

ALU raam.
Vahelepaigaldatav alumiiniumraam garaažiuksele – lihtne paigaldada, vastupidav ja moodsa väljanägemisega.

Aknad disainielemendina.
Täisvaatega paneelid saab katta mis tahes RAL-värviga või kuldse tamme lõppviimistlusega. Akrüültopeltklaasidega aknad on olemas läbipaistva, mati, “härmas” või läbipaistmatu lõppviimistlusega.

 

 

 

 

Mugav valik ‒ jalguks.
Jalguksed on väga mugav valik juhul, kui garaažiuksega ruumi kasutatakse hobi- või hoiuruumina. Avamine vasakult või paremalt poolt, laius kuni 1,2 m ja madal lävi võivad muuta teie garaaži hubaseks kohaks.

Sisevaade.
Meie vedrudega garaažiuksed R40 on ideaalne valik nii uutele kui ka renoveeritud majadele. Meie uksed TL on välja töötatud ja katsetatud kõige nõudlikemates tööstustingimustes.

 

 

 

 

Kohandatud siinid.
Turvalised ja usaldusväärsed siinid valmistatakse vastavalt teie garaažile. Tavapäraselt on siinid kaetud tsingiga, kuid need saab katta ka mis tahes pulbervärviga

Mugav kasutada.
RYTERNA garaažiuksi saab avada ja sulgeda nii käsitsi kui ka mehaaniliselt. Meie garaažiuksed ühilduvad enamiku hästituntud tootjate mehhanismidega ning tagavad optimaalse kasutusmugavuse, efektiivsuse ja turvalisuse.

 

 

Rohkelt valikuid.
Saadaval on üle 100 erineva uksepaneeli disaini, pealispinna tekstuuri ja värvi.

Estonia                                Estonia   

13417 Tallinn                      80010 Pärnu

Sõpruse 145                       Lao 12/5

(Sõpruse Ärimaja)

tel.+372 650 6116              tel. +372 44 31518

  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon