SISEUKSED

PORTA (Poola)

PORTA rikkalikust sortimendist leiab iga klient täpselt enda maitsele ja vajadustele vastavad tooted. Tootevalikus on nii spoonitud, lamineeritud kui värvitud uksi. Välisukse või tulekindla ukse värvi saab klient valida siseuste värvi järgi.

VERTE (Poola)

Tootemark VERTE kuulub firmale PORTA, mis garanteerib väga hea kvaliteedi ja tänapäevase disaini. VERTE uste viimistlemiseks kasutatakse ainult PORTA valikusse kuuluvaid kvaliteetseid kulumiskindlaid sünteetilisi kattematerjale. Tehas annab oma toodetele viieaastase garantii.

CAL doors (Poola)

Tamme täispuidust nii tänapäevases kui klassikalises stiilis siseuksed

CALi uksed rõõmustavad kliente kvaliteedi ja iluga juba 37 aastat. Meilt saate tellida välisuksega samas stiilis ja värvi siseuksed.

BARAUSSE (Italy)

BARAUSSE pakub teile suurepärast võimalust avastada enda jaoks Itaalia uste luksuslikku disaini ja parima kvaliteedi maailm. Mudeleid on seinast seina alates ekstravagantsetest  lehtkullaga kaunistatud PALLADIO ustest kuni minimalistlike klaasist ja metallist mudeliteni, aga ka peidetud uksed SECRET. Lisaks neile pakub BARAUSSE ühes stiilis, aga erinevate avamisvõimalustega uksi – tiibuksi, nii seina sisse kui mööda seina liikuvaid liuguksi ja voldikuksi. Samuti pakutakse ustega identse viimistlusega seinaliiste ja -paneele.

BARAUSSE – uksed igale maitsele

ECOWOOD (Leedu)

Puidust siseuksed on valmistatud läbinisti tammepuust.

Valmistatakse eritellimusel vastavalt kliendi antud mõõtudele.

Suur värvivalik keskkonnasõbralikke puiduõlisid. Võimalus tellida viimistlemata uksi.

KAPELLI - vastupidavad uksed

KÜLMA-, HELI- JA VEEKINDEL SISEUKSED.

Selline omadus teeb uksed KAPELLI praktiliselt asendamatuteks ujulates, saunades, vannitubades, keldrites ja eriruumides - igal pool, kus esineb kõrge niiskustase.

EXCLUSIVE Glass Doors

Kokkupandavad ja lükanduksed

Please reload

Estonia                                Estonia   

13417 Tallinn                      80010 Pärnu

Sõpruse 145                       Lao 12/5

(Sõpruse Ärimaja)

tel.+372 650 6116              tel. +372 44 31518

  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon
Send Us a Message