top of page

Liuguksed

Komandor valmistab liuguste, mansarduste ja pöörlevate uste süsteeme. Need võivad olla tehtud kas terasest või alumiiniumist. Liuguksed Komandor on nüüdisajal kogu maailma mööblituru peamiseks trendiks. Need on elegantsed, ilusad, mugavad, ka väga praktilised, tugevad ja turvalised.

Liuguksed Komandor peamine “voorus" on see, et need sobivad igasse ruumi - nii “lihtrahvalikku" kui ka elitaarruumi. Neid saab kasutada nii lükandustega kapil kui ka tubadevahelise vaheseinana. 
   

Väga populaarsed on uksed värvilisest ja mattklaasist, samuti toonitud peeglist ja mööbliriidest, mis valitakse kliendi kodusoleva pehme mööbi tooni järgi. Väga efektsed on dekoratiivmaterjalist uksed, nagu näiteks bambusest, rotangist ja džuudist. Veelgi praktilisem on hele peegel või melamiinplaat, mis sobib igasse interjööri.

Liuguksi (lükanduksi) võib teha kombineerituna kahest või mitmest osast, valides profiili, klaasi värvuse, samuti plaadid, plastiku või teised materjalid, viies nii ruumikujunduses ellu kõige julgemaid fantaasiaid. Tänu sellele on liuguksed Komandor vallutanud tänapäeva inimese südame.

Uksematerjalid

 

Uste Komandor valmistamiseks kasutame järgmisi materjale:

• Klaas (läbipaistev klaas, värviline klaas, mattklaas, mustriline mattklaas, dekoratiivvitraaž jm)

• Hele ja toonitud peegelklaas liivajoa mustriga

• Väärt- ja eksoodilise puidu spoon

• Lamineeritud DSP-plaat mitmelt firmalt

• Perforeeritud HDF-paneelid

• Mööbliriie

• Bambus, ronipalm, džuut jt looduslikud materjalid* Kõigile klaas- või peegelavaga ustele kantakse kaitsekile, mis teeb need turvaliseks. Kui kaitsekilega pole võimalik katta, võib kasutada karastatud klaasi.

Garderoobid

Kõik garderoobid ja garderoobisüsteemid valmistatakse eranditult tellimusel ja üksnes individuaalprojekti järgi. Erilist tähelepanu väärivad garderoobisüsteemid Komandor. Kui Te arvate, et garderoobi võib endale lubada ainult suures kodus, siis Te eksite. Meie oskame ruumi oskuslikult ära kasutada. 

Kui korteri pindala võimaldab, siis oleks parem eraldada garderoobile kogu tuba. Selle ruumi minimaalne pindala peab olema 3 - 6 ruutmeetrit. Komandor-süsteemi uksed sulgevad sissepääsu garderoobituppa ja jätavad tavalise sisseehitatud kapi mulje. Kui korteris pole ruumi eraldi garderoobitoale, siis liuguste abil saab eraldada toanurga või teatud osa toast.

Garderoobide riiulisüsteeme valmistatakse mitut moodi. Need võivad olla tavalised stellaažid, väikesed sahtlid, nurgaelemendid, nii alumiinium- kui ka terassüsteemid. Tellida on võimalik ka tavalist avatud kappide komplekti, aga see tähendab kohustuslikke LDSPst vertikaalseid ribisid, mis annavad garderoobile teatud kogukuse ja massiivsuse, kuid kõrvuti sellega võib loobuda alumiinium- või terasprofiilist. Sellise garderoobi valmistamine tuleb odavam.

Garderoobisüsteemide juurde käivad ka kõikvõimalikud korvid, riidenagid, pükste- ja lipsuhoidjad, jalanõurestid, hulganisti pantograafe – kõik saab kinnitatud kapi külgedele. Teras- ja alumiiniumprofiilides leiavad oma koha väikesed riiulid ja sahtlid täiendavate kinnitite abil. Suhteliselt õhukesed profiilid võimaldavad muuta garderoobi kergeks ja ruumikaks.

bottom of page