VÄLISUKSED

VIKKING DOORS

Komposiituksed VIKKING – garanteeritult suurepärane kvaliteet mitme põlvkonna vältel

Klaaskiu ja tugeva polüstüreensoojustuse kooslus annab uksele alumiiniumi kerguse, terase tugevuse, puidu ilu, PVC niiskuskindluse ning maksimaalse kaitse külma ja halva ilma eest. Need unikaalsed uksed ei talleta niiskust, ei roosteta ja säilitavad väga hea kvaliteedi aastakümneteks. Soovitame neid uksi kasutada passiivmajade projekteerimisel ja ehitamisel. Meilt leiate üle 150 nii tänapäevase kui klassikalise disainiga mudeli.

Tehasegarantii kuni 25 aastat!

STALPRODUKT (Poola)

Välisuksed on eritehnoloogia alusel valmistatud väljapoole avanevad uksed, mis suudavad taluda meie põhjamaise kliimaga kaasnevaid temperatuuride erinevusi. Uksekomplekt koosneb ukselehest, lengist, lävepakust, hingedest ja lukukorpusest. 

CAL

Männi- ja tammepuust välisuksed

CAL on juhtiv puituste tootja olnud juba üle 30 aasta.

Tootmisel kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid ja väärtuslikke puiduliike. Soovitame neid suure sooja- ja helikindlusklassiga uksi kasutada passiivmajade ehitusel.

Tehasegarantii kuni 20 aastat!

ALUPROF

Alumiiniumprofiilist sisse- ja välisuksed

VILJANDI UKSED

Välisuksed on eritehnoloogia alusel valmistatud väljapoole avanevad uksed, mis suudavad taluda meie põhjamaise kliimaga kaasnevaid temperatuuride erinevusi. Uksekomplekt koosneb ukselehest, lengist, lävepakust, hingedest ja lukukorpusest. Valmistame nii spoonitud (teak) kui ka värvitud, klaaspaketiga ning ilma klaaspaketita, erinevate laiuste ja kõrgustega välisuksi.

Please reload

Estonia                                Estonia   

13417 Tallinn                      80010 Pärnu

Sõpruse 145                       Lao 12/5

(Sõpruse Ärimaja)

tel.+372 650 6116              tel. +372 44 31518

  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon
Send Us a Message